+38 (066) 133-31-00

номінація

Співак року


Рейтингове голосування за трійку лідерів телепремії «Гордість Тернопілля» 2022 відбувається тільки за допомогою sms-повідомлень, надісланих на спеціальний номер 7576

Послуга лише для повнолiтнiх абонентів усіх національних операторів GSM. Вартість відправки смс на номер 7576 для абонентів мережі ПрАО «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 5,31 грн., ПрАО «Київстар» становить 5,31 грн., ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 5,31 грн. Тариф вказаний з НДС і ПФ. Технічна підтримка: ТОВ "Клуб Левел". 49000, Україна, Днiпро, вул. Троiцька, 3а. Телефон служби підтримки: (056) 735-77-77, (067) 539-70-60. Вартiсть дзвінка на номер служби підтримки – згідно з тарифом вашого оператора.

Смс-голосування розпочинається з 00:00 год. 18 листопада 2022 року і завершується 00:00 год. 6 грудня 2022 року. Максимальна кількість смс-повідомлень, яку можна відправити на підтримку одного номінанта у кожній з 16-ти номінацій становить 5.

ГТ93
404

Народна хорова капела «Зоринка» ( дитяча хорова школа «Зоринка» ім.І.Доскоча)

Народна хорова капела “Зоринка” – 45-тиразовий лауреат багатьох найпрестижніших міжнародних конкурсів, володар двох срібних та однієї бронзової медалей на Всесвітній хоровій олімпіаді в Австрії. Художній керівник хору і директорка школи Анжела Доскоч
ГТ96
237

"Кант" Гурт

Гурт "Кант"-українська музична команда хлопців які пропагують українську музичну спадщину в плані як народного,повстанського авторського та іншого українського репертуару! Влітку гурт допомагав ЗСУ,проводячи благодійні міні-концерти в різних мікрорайонах Тернополя!
ГТ90
77

Bugs & Bunny ГУРТ

Український поп-рок гурт, що створює авторську музику. Гурт часто працює у двох складах: роковий та акустичний. Долучає сесійних музикантів. Переможці та учасники численних музичних фестивалів.
ГТ99
34

Уляна Шерстій

Переможниця багатьох Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Уляна дає нове звучання українським народним пісням та академічним творам завдяки сучасним аранжуванням. Як солістка ансаблю «Збруч» популяризує українську музику у Європі.
ГТ92
22

MAZEPA ГУРТ

Філософські та романтичні пісні гурту не лише тішать слухачів, а щей допомагають зібрати кошти на підтримку наших воїнів. Гурт створює авторську музику в стилі "українського бароко". Колектив став учасником фестивалю «Файне місто 2021», активно бере участь у інших фестивалях української музики.
ГТ98
5

Наталія Бучинська

Народна артистка України, українська естрадна співачка, громадсько-політична діячка.
ГТ94
3

Володимир Вермінський

український співак (тенор), диригент, аранжувальник, громадський діяч. Лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких (2009). Заслужений артист України (2016)
ГТ88
2

ФІРА ГУРТ

Музичним продуктом колективу є своєрідне поєднання фольку із вкрапленням джазу, кантрі, латино та популярної музики. Уміле поєднання цих стилів дозволяє українській народній пісні звучати по-новому, цікаво та сучасно, сповнюючи її особливою глибиною та драйвом. Гурт також виконує власні композиції
ГТ95
2

Ярослав Гав'янець

Український військовик, учасник Революції гідности та російсько-української війни. У січні 2022 року виступив в ХII-му сезоні шоу Голос країни із піснею «Тебе це може вбити» гурту «СКАЙ». До нього повернулася Оля Полякова, котра й стала його тренеркою.
ГТ97
2

Оксана Пекун

Співачка Тернопільщини
ГТ89
1

Ольга Монастирська

Українська співачка, авторка і виконавиця власних пісень. Багато пісень стають чи не народними, звучать на всеукраїнських конкурсах, фестивалях: «Мамина калина», «Люблю тебе», «Біла зима», «А долиною туман». Активно гастролює Україною та США
ГТ91
1

Зоряна Вовк

Авторка та виконавиця власних пісень. Пісня Зоряни «А ти пиши» потрапила у ТОП 100 кращих пісень 2017 року. Від 2010 — солістка Тернопільського муніципального духового Оркестру «Оркестра волі» Дипломант фестивалю сучасної пісні та та популярної музики «Червона рута» (м. Маріуполь)

перегляньте також