+38 (066) 133-31-00

номінація

Вчитель року


Другий етап. Визначення фіналіста телепремії розпочинається 05 грудня 2023 року і триває до 20 грудня 2023 року включно та відбувається за допомогою смс-повідомлень глядачів.

Номер для смс-повідомлень незмінний 7576. Коди номінантів незмінні.

Результати другого етапу залишаються конфіденційними до урочистої церемонії нагородження переможців, яка відбудеться 21 грудня 2023 року у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Послуга лише для повнолiтнiх абонентів усіх національних операторів GSM. Вартість відправки смс на номер 7576 для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 7,44 грн., ПрАТ «ВФ Україна» становить 7,44 грн, ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 7,44 грн. Тариф вказаний з НДС і ПФ. Технічна підтримка: ТОВ "Клуб Левел". 49000, Україна, Днiпро, вул. Троiцька, 3а. Телефон служби підтримки: +38(067) 539-70-60. Вартiсть дзвінка на номер служби підтримки – згідно з тарифом вашого оператора.

Максимальна кількість смс-повідомлень, яку можна відправити на підтримку одного номінанта у кожній з 17-ти номінацій становить 5.

ГТ75

Оксана Маринович

Вчителька початкової школи « Ерудит». Комунікативна, творча особистість, яка розвивальні цілі навчання реалізує через сучасні засоби, методи та прийоми у програмі НПП « Інтелект України». Її учні - це частинка серця, це любов, яка ніколи не згасне!
ГТ80

Назарій Каспрук

Викладач по класу гітари у Тернопільському ліцеї №21-СМШ ім.І.Герети та ТМШ №1 ім. В.Барвінського. Музикант гурту Bugs & Bunny та волонтер гуманітарного штабу на базі 'Центр Науки'. 'Навчаючи дітей музики - розвиваю їх світогляд, допомагаю виразити свої почуття та емоції, а також креативно мислити'.
ГТ79

Ольга Жеребецька

Працює у Куропатницькому ліцеї. Тренер з НУШ, освітній експерт з ІА та сертифікації педагогів. Розвиває в учнів критичне мислення, залучає їх до волонтерської діяльності (виготовлення окопних свічок, проведення ярмарок). Переможець проєкту "Успішний педагог Бережанської громади 2023".

Ганна Трач

Під час повномасштабного вторгнення Ганна Трач розпочала збір гуманітарної допомоги для ВПО та військових. У приміщенні школи організували волонтерський центр. З початком навчального року у школі відновили навчання для дітей. Серед них є і діти ВПО.

Тетяна Гриндула

Учителька української мови та літератури Чортківського ліцею #1 ім. М. Шашкевича. Комунікабельна, творча особистість, лауреатка ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2021" у номінації "Українська мова та література", котра навчає учнів за НПП "Інтелект України", використовує сучасні ІТ.

Валентина Данік

Учителька початкових класів Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Кременецької міської ради. Прогресивна вчителька, яка впроваджує компетентнісний підхід і стандарти Нової української школи в свою працю з дітьми.

Валентина Ісаків

Вчитель початкових класів Ліцею N2 м.Хоростків. Педагог із високим рівнем професіоналізму. Бути вчителем – її покликання. Креативність думки, творчий пошук, ініціативність, наполегливість та зібраність у справах – чинники її заслуженого авторитету. Призер конкурсу «Наш вчитель – найкращий».

Ліля Атаманчук

Заступник директора ТАЛ "Генезис", вчитель-методист муз.мистецтва, стейкхолдер освітньої програми ТНПУ, завжди вміє зацікавити інноваційними методами, творчими талантами, дбає аби сформувати у вихованців не лише знання, а й відчувати радість пізнання, творчо розвиватися та креативно мислити.

Ліля Бідун

Засновниця та вчитель англійської мови для дітей та дорослих Busy Bee. Дуже добра, чуйна, турботлива. Зібрала команду вчителів, які уважно обирають програму для кожного учня. В школі влаштовують різні тематичні події для дітей та батьків. Школа – це вилюблене дитя Лілі, в яку вона вкладає усю себе.

перегляньте також