+38 (066) 133-31-00

номінація

Вчитель року


Рейтингове голосування за трійку лідерів телепремії «Гордість Тернопілля» 2022 відбувається тільки за допомогою sms-повідомлень, надісланих на спеціальний номер 7576

Послуга лише для повнолiтнiх абонентів усіх національних операторів GSM. Вартість відправки смс на номер 7576 для абонентів мережі ПрАО «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 5,31 грн., ПрАО «Київстар» становить 5,31 грн., ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 5,31 грн. Тариф вказаний з НДС і ПФ. Технічна підтримка: ТОВ "Клуб Левел". 49000, Україна, Днiпро, вул. Троiцька, 3а. Телефон служби підтримки: (056) 735-77-77, (067) 539-70-60. Вартiсть дзвінка на номер служби підтримки – згідно з тарифом вашого оператора.

Смс-голосування розпочинається з 00:00 год. 18 листопада 2022 року і завершується 00:00 год. 6 грудня 2022 року. Максимальна кількість смс-повідомлень, яку можна відправити на підтримку одного номінанта у кожній з 16-ти номінацій становить 5.

ГТ79
952

Оксана Добровольська

Оксана Добровольська - архітектор змін в сучасній освіті. Креативний директор ТЗОШ 14 . Людина зі щирою посмішкою і великим добрим серцем. Від початку війни директорка зі шкільною командою допомогла більше тисячі внутрішньо переміщеним особам. На базі закладу було створено волонтерський центр.
ГТ78
797

Микола Федоруц

Заступник директора, учитель географії ТЗОШ №4. Кандидат педнаук. Співорганізатор шкільної медіастудії. Ініціатор міського наукового марафону. Організував групу волонтерів з плетіння основ маскувальних сіток, координував роботу «дитячої точки Спільно» UNICEF, співзасновник проєкту GameLand для ВПО.
ГТ71
472

Наталія Великоборець

Директорка Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича. У рейтингу навчальних закладів 2021 року гімназія посіла перше місце в області.
ГТ80
423

Лілія Атаманчук

Заступник директора ТАЛ "Генезис", вчитель-методист муз.мистецтва, стейкхолдер освітньої програми ТНПУ, завжди вміє зацікавити інноваційними методами, творчими талантами, дбає аби сформувати у вихованців не лише знання, а й відчувати радість пізнання, творчого розвиватися та креативно мислити.
ГТ72
349

Володимир Мишко

Директор Волинського ліцею імені Нестора Літописця у м. Кременець. Навчальний заклад знаний в районі, області, державі та її межами. Школа, яка за роки діяльності створила свої традиції та має досягнення.
ГТ74
218

Мар'яна Задворна

Учителька початкових класів Тернопільської спец. школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Пройшла сертифікацію 2022, отримала найвищу кількість балів – 160. Її суперсила в тому, що вона заряджає учнів позитивом і на одній хвилі з дітьми!
ГТ75
179

Лариса Коненко

Завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО, координатор , тренер, супервізор НУШ, вчитель,який навчає вчителів, від початку війни активно працює над методичною психосоціальною підтримкою педагогів, освітній експерт ДСЯО по вивченню практичного досвіду вчителів ,що сертифікуються.
ГТ69
131

Ганна Трач

Під час повномасштабного вторгнення Ганна Трач розпочала збір гуманітарної допомоги для ВПО та військових. У приміщенні школи організували волонтерський центр. З початком навчального року у школі відновили навчання для дітей. Серед них є і діти ВПО.
ГТ70
117

Наталія Коломоєць

Вчителька з Маріуполя. Від вересня працює в центрі для внутрішньо переміщених осіб "ЯМаріуполь. Тернопіль".
ГТ73
89

Валентина Данік

Учителька початкових класів Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Кременецької міської ради. Прогресивна вчителька, яка впроваджує компетентнісний підхід і стандарти Нової української школи в свою працю з дітьми.
ГТ68
18

Саламаха Михайло Петрович

Від початку війни у стінах нашого закладу проживало близько 140 біженців. Де наші педагоги навчаючи дітей онлайн, також працювали з біженцями, сортували гуманітарну допомогу, надавали підтримку допомагали у роздачі їжі тощо. http://collegium.osbm.info/about/history.html
ГТ76
11

Василь Дяків

вчитель історії, громадянської освіти та основ здоров’я Заліщицької державної гімназії.
ГТ77
3

Оксана Юрків

Найкращий вчитель на мою думку який незважаючи ні на що заради дітей жертвує особистим часом на власному автомобілі за власні кошти возить дітей в інші спортивні зали для того щоб діти могли розвиватися оскільки в нас не найкраща матеріальна база

перегляньте також