+38 (066) 133-31-00

номінація

Інфлюенсер року


Другий етап. Визначення фіналіста телепремії розпочинається 05 грудня 2023 року і триває до 20 грудня 2023 року включно та відбувається за допомогою смс-повідомлень глядачів.

Номер для смс-повідомлень незмінний 7576. Коди номінантів незмінні.

Результати другого етапу залишаються конфіденційними до урочистої церемонії нагородження переможців, яка відбудеться 21 грудня 2023 року у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Послуга лише для повнолiтнiх абонентів усіх національних операторів GSM. Вартість відправки смс на номер 7576 для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 7,44 грн., ПрАТ «ВФ Україна» становить 7,44 грн, ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 7,44 грн. Тариф вказаний з НДС і ПФ. Технічна підтримка: ТОВ "Клуб Левел". 49000, Україна, Днiпро, вул. Троiцька, 3а. Телефон служби підтримки: +38(067) 539-70-60. Вартiсть дзвінка на номер служби підтримки – згідно з тарифом вашого оператора.

Максимальна кількість смс-повідомлень, яку можна відправити на підтримку одного номінанта у кожній з 17-ти номінацій становить 5.

ГТ160

Роман Демуш

Священник Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, заступник голови Патріаршої комісії у справах Молоді УГКЦ, громадський діяч, волонтер, молодіжний працівник, інфлюенсер.
ГТ152

Наталія Заставецька

Авторка трансформаційних лекцій для жінок, засновниця креативної агенції СПРАВЖНІ [spravzhni] та Закритого Жіночого Клубу, кандидатка наук, мама чотирьох дітей, інфлюенсерка.
ГТ150

Ірина Ель Хатеб

Тернополянка, керівниця першої україномовної станції в Мадриді. Популяризує українську культуру закордоном.

Назарій Мандзій

Блогер, Ютюбер з безліччю хороших ініціатив в волонтерстві. Автоексперт

Андрій Турко

Блогер, радіоведучий, музикант. Автор та ведучий "Їжі файного міста".

Оксана Корінь

На своїй сторінці в мережі Instagram розповідає про гори, мандрівки Європою, автостоп та пригоди.

Марія Юрчак

Співзасновниця креативного кластеру Nа пошті та першого стендап-клубу Тернополя. Організувала у рідному місті понад 1000 культурно-мистецьких подій, в тому числі більше 30 виставок сучасного українського візуального мистецтва й експериментальний театр для ВПО.

Олена Якубишин

Стилістка одягу. Стала відомою після запуску власної сторінки у мережі "Тік Ток", де підбирає одяг для усіх охочих. Є власницею студіі краси Олени Якубишин.

Григорій Драпак

Стендапер, блогер. З початку повномасштабного вторгнення займається волонтерством. Дає чимало концертів у США та Канаді.

Вікторія Карчевська

Співзасновниця Тік Ток агенції "TapTap".

Алла Травінська

Успішна бізнес-мама, приватний підприємець

Юлія Василина

Власниця трьох салонів краси в Тернополі - Alla Moda, DVS, Свої. Спеціаліст та викладач пудрового напилення . Народний блогер Тернополя. Переможець міжнародного чемпіонату з макіяжу.

Петро Воробець

Практичний психолог.

Мар'яна Герасименко

Успішна TikTok блогерка, учасниця низки розважальних шоу.

перегляньте також